Kim jesteśmy?


podarujspa.pl to projekt, który narodził się z pasji i ambicji grupy ludzi, którym pojęcia SPA i Wellness towarzyszą na co dzień w każdym obszarze życia – prywatnego i zawodowego.

Zawodowo od wielu lat związani jesteśmy z branżą hotelową i branżą usług SPA&Wellness. Mamy świadomość tego, jak trudny jest to biznes, jak trudno osiągnąć w nim zyski, jak wiele pracy trzeba włożyć, by osiągnąć sukces i jak wiele różnych czynników ten sukces determinuje. W naszej opinii obserwowany wzrost popytu na usługi SPA&Wellness w polskim społeczeństwie nie nadąża za wzrostem podaży wyrażającym się w lawinowo rosnącej liczbie obiektów z ofertą SPA. To stawia właścicieli i managerów obiektów przed trudnym zadaniem sprostania konkurencji i zdobycia lojalnej rzeszy klientów.

Prywatnie w czasie wolnym jesteśmy „nałogowymi” konsumentami usług SPA&Wellness. Jako wymagający konsumenci oddając się zabiegom SPA zdajemy sobie sprawę, czego oczekujemy aby czerpać pełną radość i satysfakcję oraz mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania osób które odwiedzą nasz portal celem zakupu bonu do SPA.

Najwspanialsze rzeczy rodzą się z pasji!

Dzięki podarujspa.pl mamy możliwość dzielenia się swoją pasją – z naszymi Klientami kupującymi nasze bony, jak i z naszymi Partnerami, właścicielami i menedżerami obiektów SPA!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!