Kim jesteśmy?


podarujspa.pl to projekt, który narodził się z pasji i ambicji grupy ludzi, którym pojęcia SPA i Wellness towarzyszą na co dzień w każdym obszarze życia – prywatnego i zawodowego.

Zawodowo od wielu lat związani jesteśmy z branżą hotelową i branżą usług SPA&Wellness. Mamy świadomość tego, jak trudny jest to biznes, jak trudno osiągnąć w nim zyski, jak wiele pracy trzeba włożyć, by osiągnąć sukces i jak wiele różnych czynników ten sukces determinuje. W naszej opinii obserwowany wzrost popytu na usługi SPA&Wellness w polskim społeczeństwie nie nadąża za wzrostem podaży wyrażającym się w lawinowo rosnącej liczbie obiektów z ofertą SPA. To stawia właścicieli i managerów obiektów przed trudnym zadaniem sprostania konkurencji i zdobycia lojalnej rzeszy klientów.

Prywatnie w czasie wolnym jesteśmy „nałogowymi” konsumentami usług SPA&Wellness. Jako wymagający konsumenci oddając się zabiegom SPA zdajemy sobie sprawę, czego oczekujemy aby czerpać pełną radość i satysfakcję oraz mieć poczucie dobrze wydanych pieniędzy. Dzięki temu doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania osób które odwiedzą nasz portal celem zakupu bonu do SPA.

Najwspanialsze rzeczy rodzą się z pasji!

Dzięki podarujspa.pl mamy możliwość dzielenia się swoją pasją – z naszymi Klientami kupującymi nasze bony, jak i z naszymi Partnerami, właścicielami i menedżerami obiektów SPA!

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »