Nasze bony SPA


bony podarujspaSzukasz pomysłu na prezent? Właśnie go znalazłeś!

Kup bon do SPA w serwisie podarujspa.pl i oprócz wyjątkowych doznań podaruj radość wyboru terminu i miejsca realizacji - bony podarunkowe podarujspa.pl akceptowane są przez kilkadziesiąt obiektów na terenie całej Polski. To starannie wyselekcjonowane najlepsze hotele SPA i najlepsze salony Day SPA.
Osoby obdarowane bonem podarujspa.pl same dokonają wyboru miejsca i daty jego realizacji.

W sprzedaży oferujemy:

Bony SPA wartościowe - wartościowe vouchery SPA o nominałach od 50 do 2000 PLN, akceptowane przez wszystkie obiekty portalu podarujspa.pl, do wykorzystania na dowolne usługi i pakiety usług SPA z oferty wybranego obiektu.

-> poznaj ofertę wartościowych bonów SPA

Bony SPA usługowe i pakietowe – vouchery SPA na konkretne usługi i pakiety usług SPA (w tym pobyty w hotelach), akceptowane przez wybrane obiekty portalu podarujspa.pl. Ceny pojedynczych zabiegów zaczynają się już od 100 PLN!

-> poznaj ofertę usługowych bonów SPA
-> poznaj ofertę pakietowych bonów SPA

Zależy Ci na czasie? Nasze bony możesz mieć już w kilka chwil...

Zamów dostawę prezentu w formie elektronicznej (@bon w pliku PDF) a otrzymasz go dosłownie w kilka chwil od zakupu wprost na skrzynkę email. Możesz od razu wskazać adres email osoby obdarowanej i umieścić w treści maila własną dedykację. (więcej o @bonach…)

Jeśli chcesz zamówić bon zapakowany w eleganckie etui i kopertę

Wybierz dostawę kurierem UPS (dostawa następnego dnia roboczego) lub Pocztą Polską - list polecony priorytet (2 dni robocze)

Chcesz dowiedzieć się więcej?

-> zapoznaj się z korzyściami wynikającymi z zakupu bonów podarujspa.pl
-> dowiedz się, jak funkcjonują nasze bony
-> poznaj listę obiektów akceptujących bony podarujspa.pl
-> przejdź do zakupów

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!