Korzyści


Jest wiele powodów, dla których warto wybrać się do SPA. Jest również kilka powodów, dla których warto udać się tam z bonem lub voucherem podarujspa.pl:

Korzyść 1:   Satysfakcja gwarantowana

Nieważne, czy chcesz kupić bon SPA dla siebie, obdarować nim bliską osobę, czy przekazać w formie nagrody czy prezentu pracownikom lub kontrahentom - zabiegi w SPA to 100% gwarancji trafionego prezentu. Nie jest on obarczony aż takim ryzykiem, jak zakup krawata, perfum czy biżuterii. To prezent nie tylko oryginalny, ale i ekskluzywny.

Korzyść 2:   Radość wyboru: jeden bon - wiele możliwości

Bony i vouchery SPA dostępne na naszym portalu to bony uniwersalne, które możesz zrealizować w jednym z wielu miejsc. Bony wartościowe są akceptowane przez wszystkie hotele SPA i salony Day SPA, których opisy znajdziesz na stronach serwisu. Bony pakietowe i usługowe zrealizujesz w wybranych obiektach - zawsze jednak dbamy o to, abyś miał jak największy wybór.

Jeśli kupujesz bon do SPA dla kogoś bliskiego, nie decyduj za niego. Kup i sprezentuj uniwersalny bon podarujspa.pl i pozwól osobie obdarowanej cieszyć się wyborem obiektu, w którym zechce zrealizować swój prezent.

Korzyść 3:  Wyjątkowa oprawa

Wyjątkowy prezent na wyjątkowe okazje wymaga wyjątkowej oprawy. Bony nasze posiadają elegancką formę, dostarczane są w ekskluzywnej obwolucie i kopercie. Możliwość dołączenia osobistej dedykacji sprawia, iż prezent ten nabierze również wyjątkowej wartości.

Korzyść 4: Największa oferta bonów SPA na rynku

Na naszych stronach znajdziesz najbogatszą ofertę uniwersalnych bonów SPA i voucherów SPA na rynku. Proponujemy tu atrakcyjne produkty dedykowane dla kobiet, mężczyzn, par, różnych grup wiekowych, na różne okazje i "na każdą kieszeń". Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie (lub dla kogoś bliskiego).

Korzyść 5:   Największa baza obiektów SPA

Spośród podmiotów emitujących uniwersalne bony SPA posiadamy najbogatszą bazę obiektów, w których bony te można realizować.

Korzyść 6:   Najlepsze hotele SPA i najlepsze salony Day SPA w Polsce

Wśród naszych Partnerów znajdziesz wyłącznie najlepsze hotele SPA i najlepsze ośrodki Day SPA w Polsce. Przed nawiązaniem współpracy każdy z obiektów osobiście wizytujemy, aby mieć gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Jakość tą stale monitorujemy na podstawie opinii naszych Klientów, eliminując obiekty nie spełniające ich oczekiwań.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 12.01.2018

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Bon do SPA na Jesień 17.10.2017

Bon do SPA na Jesień to obowiązkowa kuracja po lecie. Pielęgnacja twarzy, maska na ciało zregenerują Twoją skórę po słonecznych wakacjach. ...więcej »

Bony SPA dla pracowników i klientów 05.10.2017

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!