Jak kupić?


Najdogodniejszym sposobem nabycia naszych bonów SPA jest zakup bezpośrednio na stronie internetowej www.podarujspa.pl. Serwis działa na zasadzie sklepu internetowego i posiada zintegrowany system płatności online (Dotpay). Zakup tą metodą daje możliwość nabycia atrakcyjnego prezentu w zaledwie kilka minut. Jeśli zdecydujesz się na dostawę vouchera w formie @bonu (pliku pdf), zostanie on wysłany na wskazany przez Ciebie adres email dosłownie w kilka chwil od zarejestrowania płatności (trwa to z reguły nie więcej niż kilka minut).

Możesz oczywiście wybrać tradycyjną papierową formę bonu - w ozdobnej kopercie z obwolutą, tradycyjny sposób zapłaty – przelew bankowy, oraz tradycyjny sposób wysyłki – za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem. Okres dostawy bonów wynosi w tym przypadku do dwóch dni roboczych licząc od dnia, w którym odnotujemy płatność.

Jeżeli nie lubisz robić zakupów w Internecie po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej i złóż swoje zamówienie:

Infolinia:   + 48 58 735 83 35
Email:       bok@podarujspa.pl

-> dowiedz się więcej o @bonach
-> zapoznaj się ze wszystkimi korzyściami wynikającymi z zakupu bonów podarujspa.pl
-> dowiedz się, jak funkcjonują nasze bony
-> poznaj listę obiektów akceptujących bony podarujspa.pl
-> przejdź do zakupów

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!