Jak kupić?


Najdogodniejszym sposobem nabycia naszych bonów SPA jest zakup bezpośrednio na stronie internetowej www.podarujspa.pl. Serwis działa na zasadzie sklepu internetowego i posiada zintegrowany system płatności online (Dotpay). Zakup tą metodą daje możliwość nabycia atrakcyjnego prezentu w zaledwie kilka minut. Jeśli zdecydujesz się na dostawę vouchera w formie @bonu (pliku pdf), zostanie on wysłany na wskazany przez Ciebie adres email dosłownie w kilka chwil od zarejestrowania płatności (trwa to z reguły nie więcej niż kilka minut).

Możesz oczywiście wybrać tradycyjną papierową formę bonu - w ozdobnej kopercie z obwolutą, tradycyjny sposób zapłaty – przelew bankowy, oraz tradycyjny sposób wysyłki – za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem. Okres dostawy bonów wynosi w tym przypadku 2-14 dni roboczych licząc od dnia, w którym odnotujemy płatność.

Jeżeli nie lubisz robić zakupów w Internecie po prostu skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej i złóż swoje zamówienie:

Infolinia:   + 48 58 735 83 35
Email:       bok@podarujspa.pl

-> dowiedz się więcej o @bonach
-> zapoznaj się ze wszystkimi korzyściami wynikającymi z zakupu bonów podarujspa.pl
-> dowiedz się, jak funkcjonują nasze bony
-> poznaj listę obiektów akceptujących bony podarujspa.pl
-> przejdź do zakupów

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wizyta w SPA na Dzień Kobiet 08.03.2021

Bon do SPA na Dzień Kobiet to idealny prezent dla dziewczyny, narzeczonej lub żony. Zamiast goździka, w tym roku podaruj niespodziankę dla Ukochanej ...więcej »

Już Wiosna, czas na SPA! 08.03.2021

Przyszła Wiosna, a Wielkanoc już za pasem - to czas, aby o siebie zadbać! Spraw sobie prezent nabywając bon podarujspa ...więcej »

Walentynki w SPA? 18.01.2021

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »