Nowości i promocje


Zapraszamy do zakupu voucherów SPA w prezencie na każdą okazję! Bony SPA nabyte za pośrednictwem serwisu www.podarujspa.pl akceptowane są przez najlepsze salony Day SPA z terenu Warszawy, Trójmiasta i innych największych miast Polski oraz najlepsze hotele SPA w całym kraju.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z opcji dostawy vouchera w formie elektronicznej wprost na wskazaną skrzynkę e-mail! Mail z prezentem dotrze do osoby obdarowanej w kilka chwil od zarejestrowania płatności w systemie Dotpay.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!