xxxx


Wheelmageddon z podarujspa.pl

Podarujspa.pl miało przyjemność uczestniczyć w tegorocznym Wheelmageddonie jako fundator nagród - bonów SPA do zrealizowania w najlepszych hotelach oraz salonach day SPA w całej Polsce.

Relaks i odnowa SPA to najlepszy sposób uhonorowania  zwycięzców morderczych zmagań ekstremalnego wyścigu. Sportowcy w efektowanym stylu pokonali specjalną trasę poruszając się na wózkach inwalidzkich. Rywalizacja ukazała piękno podjętej inicjatywy o zorganizowaniu odpowiednika popularnego runmageddonu.

Uczestnicy pokazali, że wózek nie stanowi dla nich bariery, a wręcz przeciwnie – wykorzystali go do pokonywania przeszkód, tych na torze jak i tych psychicznych, walcząc z własnymi słabościami. Podczas wyścigu widać było pasję oraz prawdziwego dycha sportu.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w tak pięknym i motywacyjnym przedsięwzięciu.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Walentynki w SPA? 12.01.2018

Wizyta w SPA na Walentynki to jeden z lepszych pomysłów na uczczenie miłości ...więcej »

Bon do SPA na Jesień 17.10.2017

Bon do SPA na Jesień to obowiązkowa kuracja po lecie. Pielęgnacja twarzy, maska na ciało zregenerują Twoją skórę po słonecznych wakacjach. ...więcej »

Bony SPA dla pracowników i klientów 05.10.2017

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!