Zaproszenie do SPA na Walentynki


12 styczeń 2018

SPA na Walentynki

Zaproszenie do SPA na WalentynkiWizyta w SPA na Walentynki (lub voucher SPA w prezencie walentynkowym) to doskonały pomysł na uczczenie miłości. Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej walentynkowej oferty bonów podarunkowych SPA. Polecamy w szczególności romantyczne walentynkowe masaże:

-> Masaż dla Dwojga
-> Masaż Gorącymi Kamieniami
-> Masaż Czekoladowy

Proponujemy też atrakcyjne  walentynkowe pakiety SPA:

-> Uczta dla Zmysłów
-> Podarunek Piękna
-> Ekskluzywna Pielęgnacja
-> Weekend SPA dla Dwojga
-> Weekend SPA dla Dwojga plus

 

SPA i miłość to zjawiska bardzo sobie bliskie. W obydwu przypadkach ich istota polega na przeżywaniu i doznawaniu przyjemności oraz angażowaniu do tego wszystkich możliwych zmysłów. SPA służy zbliżeniu dwojga ludzi. Błogi relaks i czas spędzony razem w niecodziennej zmysłowej atmosferze potęgują miłość. SPA to szeroka gama zabiegów dla dwojga: masaży czy wspólnych kąpieli w mleku, winie lub w płatkach róż. Wspólny masaż w SPA może być wstępem do pełnego wrażeń wieczoru, może też stanowić jego cudowne zwieńczenie.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bony SPA dla pracowników i klientów 29.11.2018

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2018

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 24.04.2018

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!