Misja


MisjaPoprzez projekt podarujspa.pl pragniemy:

  • promować ideę SPA&Wellness w naszym społeczeństwie przyczyniając się tym samym do wzrostu popytu na usługi w tym sektorze,
  • promować ofertę najlepszych obiektów SPA w Polsce – hoteli SPA oraz salonów Day SPA,
  • udzielać obiektom SPA aktywnego wsparcia marketingowego i udostępniać im nowoczesne narzędzia umożliwiające wzrost sprzedaży usług,
  • poprzez świadome działania przyczyniać się do wzrostu jakości oferowanych na naszym rynku usług SPA.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wheelmageddon z podarujspa.pl 29.08.2017

Podarujspa.pl miało przyjemność uczestniczyć w tegorocznym Wheelmageddonie jako fundator nagród - bonów SPA do zrealizowania w najlepszych hotelach oraz salonach day SPA w całej Polsce. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2017

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 01.05.2017

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!