Gdzie zrealizować?


Bony wartościowe akceptowane są przez wszystkie hotele oraz obiekty DaySPA, których wizytówki publikowane są na portalu podarujspa.pl. Jeśli posiadasz bon wartościowy i chcesz wybrać obiekt, w którym będziesz mógł go zrealizować, przejdź do zakładki Znajdź obiekt w menu głównym strony. Zamieszczona tam mapa oraz wyszukiwarka obiektów pomogą wybrać najbardziej odpowiadające Ci miejsce.

Bony pakietowe oraz bony usługowe w odróżnieniu od bonów wartościowych akceptowane są przez wybrane hotele i wybrane obiekty DaySPA z bazy podarujspa.pl. Jeżeli posiadasz bon pakietowy lub usługowy i chcesz zapoznać się z listą obiektów realizujących Twój bon przejdź do zakładki Znajdź obiekt w menu głównym i w polu "Kod produktu" wpisz umieszczony na bonie pod nazwą pakietu lub usługi kod. Po jego wpisaniu masz możliwość wyfiltrowania z bazy wszystkich obiektów akceptujących Twój bon. Alternatywnie możesz wyświetlić kartę informacyjną produktu, na której oprócz listy obiektów znajdziesz też opis pakietu lub usługi.

Zanim skontaktujesz sie z obiektem celem zarezerwowania usług koniecznie zapoznaj się z Regulaminem oraz informacjami o sposobie realizacji bonów.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Bon do SPA na Jesień 17.10.2017

Bon do SPA na Jesień to obowiązkowa kuracja po lecie. Pielęgnacja twarzy, maska na ciało zregenerują Twoją skórę po słonecznych wakacjach. ...więcej »

Bony SPA dla pracowników i klientów 05.10.2017

Vouchery SPA to doskonały prezent dla klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Sprawdź, do czego można je wykorzystać. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 01.10.2017

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!