xxxx


Wheelmageddon z podarujspa.pl

Podarujspa.pl miało przyjemność uczestniczyć w tegorocznym Wheelmageddonie jako fundator nagród - bonów SPA do zrealizowania w najlepszych hotelach oraz salonach day SPA w całej Polsce.

Relaks i odnowa SPA to najlepszy sposób uhonorowania  zwycięzców morderczych zmagań ekstremalnego wyścigu. Sportowcy w efektowanym stylu pokonali specjalną trasę poruszając się na wózkach inwalidzkich. Rywalizacja ukazała piękno podjętej inicjatywy o zorganizowaniu odpowiednika popularnego runmageddonu.

Uczestnicy pokazali, że wózek nie stanowi dla nich bariery, a wręcz przeciwnie – wykorzystali go do pokonywania przeszkód, tych na torze jak i tych psychicznych, walcząc z własnymi słabościami. Podczas wyścigu widać było pasję oraz prawdziwego dycha sportu.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy brać udział w tak pięknym i motywacyjnym przedsięwzięciu.

Oferta podarujspa.pl dla firm


Bony do SPA to oryginalny i ekskluzywny prezent dla kontrahentów i partnerów biznesowych. To również doskonały sposób nagradzania i motywowania pracowników. Z formy tej skorzystało już bardzo wiele firm. Skorzystaj i Ty! ...więcej »

Archiwum » Aktualności


Wheelmageddon z podarujspa.pl 29.08.2017

Podarujspa.pl miało przyjemność uczestniczyć w tegorocznym Wheelmageddonie jako fundator nagród - bonów SPA do zrealizowania w najlepszych hotelach oraz salonach day SPA w całej Polsce. ...więcej »

26 maja-na Dzień Matki podaruj bon do SPA 18.05.2017

Voucher SPA to idealny prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj relaks, odpoczynek i pielęgnację urody – w końcu nikt na to nie zasługuje bardziej niż nasze kochane Mamy. ...więcej »

Prezent ślubny SPA dla Nowożeńców 01.05.2017

Bon podarujspa to idealny prezent na Ślub dla Pary Młodej. Voucher „pobyt SPA dla Nowożeńców" to romantyczny weekend w Hotelu, z kolacją przy świecach i zabiegami SPA. ...więcej »

Newsletter


Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy informować Ciebie o nadchodzących promocjach i ofertach specjalnych!